Fresh Lift

Fresh Lift jest całkowicie nowym podejściem do nawilżenia, jędrnienia, odmłodzenia skóry przy zachowaniu naturalnych rysów twarz. Polega na połączeniu podczas jednej sesji dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu rewitalizującym skórę. Preparat sieciowanego kwasu hialuronowego delikatnie napina i unosi skórę twarzy, a dodany do niego kompleks kwasu hialuronowego niesieciowego i aminokwasów, witamin w sposób wielokierunkowy poprawia jej strukturę i wygładza zmarszczki, zwiększa elastyczność i jędrność. Podany do skóry przy pomocy kaniuli kwas hialuronowy, koenzymy, idebenon, witaminy, glutation, nukleotydy, jeszcze długo po zabiegu chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska, utrzymując ją w dobrej kondycji .


KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT ?

Natychmiast po zabiegu twarz wygląda młodziej, widoczny jest efekt odświeżenia i poprawy napięcia skóry. W celu uzyskania optymalnych wyników zalecane jest powtórzenie zabiegu po ok 2-3 miesiącach. Zabieg jest mało inwazyjny, przez co czas powrotu do codziennej aktywności jest skrócony do minimum.


EFEKTEM TERAPII JEST ﹕

Odbudowana struktura skóry, naturalny lifting twarzy, wzrost elastyczności i jędrności skóry, przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, długotrwały efekt rewitalizacji, ochrona skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.


CZY ZABIEG JEST BOLESNY ?

Zabieg jest bezbolesny, w jego trakcie może występować uczucie „rozpierania” w skórze. Zabieg nie wymaga znieczulenia, cała procedura przeprowadzana jest przy użyciu kaniuli i 2-4 miejsc iniekcji. Preparat kwasu hialuronowego jest elastyczny, miękki i ma identyczną konsystencję jak ludzkie tkanki jest więc niewidoczny i niewyczuwalny.


SCHEMAT TERAPII

Zabieg polega na podskórnej iniekcji preparatu przy użyciu kaniuli. Na całą twarz jest od 2 do 4 miejsc iniekcji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do zwykłych obowiązków – sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie. Zabieg trwa 20-30 minut. W okresie po zabiegu zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry. Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 2-4 miesięcznych zapewnia spektakularne efekty estetyczne, jednak dokładna liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, stylu życia, pielęgnacji pozabiegowej. Aby uzyskać trwały efekt, należy wykonać zabieg przypominający po ok. 6 miesiącach od zakończenia terapii.


PRZECIWWSKAZANIA

ciąża, karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne, alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających, niewyrównana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, skłonność do powstawania blizn przerostowych, choroby nowotworowe, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.


SKUTKI UBOCZNE

ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin, zaczerwienienie, obrzęk, świąd w przypadku skóry wrażliwej, nadwrażliwość w miejscu podania preparatu, sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni. Reakcje te mają charakter przemijający, wiekszość z nich ustępuje na ogół po kilku dniach.


ZALECENIA POZABIEGOWE

Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).


Zdjęcia wykonane przed i po zabiegu Fresh Lift