Mask Peel

Mask Peel przeznaczony jest do skóry tłustej, ze skłonnością do trądziku, rozszerzonych porów i nadprodukcji sebum. Mask Peel jest peelingiem działającym – powierzchownie. Dzięki ulepszonej formule – zwiększone stężenie kwasu salicylowego – efekty terapii są jeszcze lepsze.


Co daje Mask Peel ?

Mask Peel jest peelingiem przeznaczonym dla młodej i problematycznej cery z pierwszymi objawami trądziku i widocznymi zaskórnikami. Wysokie stężenie kwasu glikolowego i salicylowego zwieńczają naskórek, oczyszczając pory skóry i regulują poziom wydzielania serum. Skóra jest oczyszczona, a proces jej regeneracji przyspieszony.

Pełna terapia obejmuje 4 zabiegi co 2 tygodnie.

Serię zabiegów najlepiej powtórzyć przynajmniej raz w roku.

Mask Peel jest produktem w postaci silnie skoncentrowanego kremu, który nakładamy na twarz. Baza kremu oparta jest o kwas glikolowy oraz kwas salicylowy, a także o Bentonite – pH 2,5.


Udowodnione działanie

  • 87% pacjentów wykazało ujednolicenie kolorytu skóry po 2 zabiegach (dane kliniczne)
  • 74% pacjentów wykazało rozjaśnienie skóry po 2 zabiegach (dane kliniczne)

Wzmocnij efekt terapii

Dla uzyskania optymalnych rezultatów rekomendujemy po wykonanym zabiegu stosować wysoko specjalistyczne kosmeceutyki marki Dermacetutic.

Warto – przez 3 dni po zabiegu stosować serum przeciwstarzeniowe Activ Retinol 0,5%. Ważnym jest stosowanie ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB dzięki kremowi z wysokim filtrem tj: Sun Ceutic 50.

http://www.bio-med.pl/dermaceutic-mask-peel.html