Nici DARVIN


NOWY WYMIAR STYMULACJI SKÓRY

Nici DARVIN należą do rodziny znanych produktów Happy Lift zbudowanych z polikaprolaktonu. Materiał ten ma doskonałe właściwości stymulujące fibroblasty (cząsteczki polikaprolaktonu pobudzają fibroblasty bezpośrednio, co powoduje ich wzmożoną aktywność). Nici DARVIN zostały stworzone do zabiegów regeneracyjnych w przypadku wiotkości skóry m.in.: policzków, podbródka, czoła, szyi oraz dekoltu. Efektem zabiegu jest wzmocnienie skóry, eliminacja wiotkości oraz subtelny lifting.


WSKAZANIA

Wiotkość policzków, fałd podbródkowych, mationetkowy, głębokie fałdy nosowo – wargowe, wiotkość skóry szyi i dekoltu, fałd podbródkowy, nadmiar skóry w okolicy podbródka, fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie, ujędrnianie i kształtowanie piersi, zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach.


EFEKT ZABIEGU

  • poprawa elastyczności i jędrności skóry szyi i dekoltu
  • poprawa konturów twarzy
  • nadawanie objętości tkankom miękkim
  • niwelowanie zmarszczek

PRZEBIEG ZABIEGU

Nić umieszczona jest na sterylnej, cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzana jest w obręb skory określonych okolic twarzy lub ciała. Technika aplikacji nici opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co oprócz wzmocnienia skóry powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego.


CZAS REKONWALESCENCJI

Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki zazwyczaj ustępujące w ciągu kilku dni.


DŁUGOŚĆ UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU

Po około 10 – 14 dniach od zabiegu rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna), który trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 7-8 miesięcy). Efekt estetyczny utrzymuje się zazwyczaj do 12 miesięcy.

Czas zabiegu: około 30 minut

Znieczulenie: TAK (krem znieczulający)

Zabiegi uzupełniające: mezoterapia, Dermapen, peelingi


PRZECIWWSKAZANIA

Aktywne stany zapalne w obszarze zabiegowym, Nowotwory, Ciąża i karmienie piersią, Skłonność do bliznowców, Alergia na polikaprolakton, Choroby autoimmunologiczne.