Peelingi medyczne

PEELING MEDYCZNY

Peelingi medyczne to nowatorska metoda chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi.

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, powodujemy pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry.

Innowacyjność peelingu polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu.

Peeling medyczny to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich , nieinwazyjnych i bezbolesnych technik odmładzająco – liftingujących, zapewniających silną biorewitalizację skóry.

Wskazania : utrata napięcia i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu, wiotka skóra ciała ; biustu, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud, rewitalizacja i lifting skóry, wygładzenie zmarszczek, rozstępy, trądzik, blizny pourazowe i potrądzikowe, przebarwienia skóry, skóra wrażliwa.

W naszym gabinecie wykonujemy peeling PRX-T33 oraz PQ-AGE