ZAWIERZ SPECJALISTOM

Poznaj
MAMU

NASI SPECJALIŚCI

lek. med. Małgorzata Anzel – Specjalista medycyny estetycznej

Nazywam się Małgorzata Anzel. Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Specjalizację z zakresu okulistyki ukończyła w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W 2010r. zdała z wyróżniającym się wynikiem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki.

Dodatkowo w 2008r. ukończyłam dwu-semestralne studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Systematycznie biorę udział w kursach, szkoleniach i warsztatach okulistycznych.

Dzięki specjalizacji z okulistyki i ukończonym studiom podyplomowym oraz w uczestnictwie w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej mogę realizować swoje zawodowe marzenie o kompleksowym leczeniu chorób oczu i zwalczaniu niedoskonałości estetycznych w ich regionie.

Wiedza kliniczna zdobyta przeze mnie w czasie wieloletniej pracy w oddziale okulistycznym pozwala dać moim pacjentom poczucie bezpieczeństwa w czasie wykonywanych zabiegów plastycznych i estetycznych w tej trudnej i wymagającej doświadczenia okolicy.

NASI SPECJALIŚCI

mgr Karolina Hycnar – kosmetolog medyczny, linergistka.

Magister kosmetologii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku kosmetologia medyczna. Jest certyfikowaną linergistką. Posiada także wiele certyfikatów potwierdzających umiejętności pracy m.in. na specjalistycznych sprzętach oraz w terapiach łączonych. Stale pogłębia swoja wiedzę uczestnicząc w kongresach oraz szkoleniach. Na początku roku w prasie popularno-naukowej ukazał się artykuł naukowy o jej pracy magisterskiej pisanej w CM UJ.

Nasz zespół

Zamów wyjątkowy prezent dla swoich najbliższych!